top of page

NEDEN DESIGN YOUR FUTURE?

Prof. Necmettin Erbakan Fen Lisesi  |  Bağcılar  |  İstanbul

BAŞVURU BANNER-16.jpg

Design Your Future Eğitim ve Deneyim Programı Yüzyüze Gerçekleşmektedir

Dersler Senkronomist Eğitmenler Tarafından Sınıflarda Yapılmaktadır
 

Design Your Future Eğitim Hazırlık Formu

Formu butona tıklayarak doldurabilirsiniz.

1. Hafta Eğitimleri Keşif Formu ve Kariyer Görevi

Lütfen Aşağıdaki Formları Doldurunuz 

Geleceğin Meslekleri Keşif Formu 

Geleceğin Meslekleri Tablosu (Tam Liste)

"Benim Mesleğim, Benim Geleceğim" Görevi

2. Hafta Eğitimleri Hazırlık Formları

Lütfen Aşağıdaki Formları Doldurunuz 

Geleceğin Çalışma Alanları Keşif Formu 

Design Your Future Eğitimlerinin Sağladığı Faydalar

Sertifikaya Neden Sahip Olmalıyım?

1

DYF, yeni dijital evrende öğrencinin kişisel dijital dönüşümünü gerçekleştirmesine ve kariyer yolcuğunda kendisini doğru ve güçlü bir şekilde konumlandırmasına yardımcı olur.

2

DYF, eğitimleri alan öğrencilerin kariyer yolculuğu boyunca kullanabileceği Dijital Rozet ve benzersiz bir eğitim cüzdanı sunan Profesyonel Dijital Kimlik sahibi olmasını sağlar.

3

DYF, Microsoft'un Küresel Eğitim Toğluluğu tarafından Yenilikçi Kariyer Yönetimi Eğitim Programı olarak onay almıştır ve Design Your Future eğitimleri İngiltere merkezli GECC tarafından sertifikalandırılmaktadır.

4

DYF, öğrencinin aldığı beceri ve yetkinlik geliştirme eğitimleri doğrultusunda kazandığı farkındalık ve içsel motivasyon ile akademik başarının artmasına da önemli düzeyde katkı sağlar.

5

DYF, prestijli bir Kariyer Yönetimi Eğitim Programı olma özelliği ile okulların başarı ve rekabet yolcuğunda önemli bir paydaşı olur, böylece öğrenci niteliğinin artmasıyla okulun ve öğrencilerinin yerel ve ulusal anlamda yüksek prestij kazanmasını destekler.

6

DYF öğrencilerinin %91'i mezun olduktan sonra işe alınma oranları daha yüksektir çünkü öğrenci DYF ile iş dünyasının en çok talep ettiği beceri ve yetkinlikleri kazanır.

7

DYF, şirketler ile işbirliği içindedir ve öğrenci şirketlerde gözlem stajı yapma ve network oluşturma imkanı sağlar, ayrıca yeterlilik kabulü görerek işe alımlarda önceliklendirilir.

8

DYF,  okullarda öğrencinin iş dünyası ile bir araya gelmesini ve iş profesyonelleri ile networking yapmasını, fikir ve projelerini paylaşmasını sağlayan Future Talks ve Future Summit etkinliklerine katılım hakkı kazandırır.

9

DYF, Nişantaşı Üniversitei başta olmak üzere 20'ye yakın özel üniversite tarafından öğrenciye çeşitli bonuslar ve burs imkanları sağlar.

10

DYF, öğrencilerin edindiği beceriler doğrultusunda, kendini ifade etmesini sağlayacak şekilde Spotify, iTunes ve Google Podcast mecralarında BeceRİSKsizler Tayfası kanalında Podcast programında yer alma imkanı sağlar.

11

DYF, eğitimler boyunca BM'nin Sürdürülebilir Kalkınma İçin Küresel Amaçlar doğrultusunda yapılacak olan okul içi ve okullar arası proje ve yarışmalara katılım hakkı kazandırır.

12

DYF, sertifikasına sahip olan öğrenci K12 Akademi tarafından Profesyonel Tercih Danışmanlığı ve GECC tarafından Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti alır.

Sertifika Ayrıcalıkları

Üniversite Bursu 

İş Dünyasını Tanıma

Network Oluşturma 

Podcast Programı

Proje Çalışmaları

Uzman Panelleri

Kariyer Zirvesi

Uluslararası Sertifika

Tercih Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Herkese-Açıktır-Banner-17.jpg
BAŞVURU BANNER-16.jpg
bottom of page