top of page

KARİYER PROGRAMLARI

K12 Akademi Beceri ve Yetkinlik Gelişimi Programlarında Neler Sağlıyoruz?

Kariyer Yönetimi ve Beceri Geliştirme Eğitimleri Neden Lise Yıllarında Önemli?

Geleceğin işlerine ve teknolojilerine hazırlanmak için yenilikçi eğitim modellerinin okullarda uygulanmaya başladığı yeni bir döneme geçiş yapıyoruz.

Bir üniversite derecesi gibi yalnızca akademik kanıtlara odaklanmak yerine, temel iş gereksinimleri olarak belirli, doğrulanmış beceri ve yetkinlikleri edinmeye odaklanan sistemler gelişiyor.

Şirketler akademik derecelerle değil, doğrulanmış becerilerle yetenek havuzunu genişletmeye ve işlerin geleceğine hazırlanmaya başlıyor.

Üniversiteler beceri temelli eğitime doğru geçiyor ve genel bir derece vermek yerine, hem sert hem de yumuşak belirli beceriler için özel bir öğrenme ve gelişim sistemleri tasarlıyor.

K12 Akademi olarak, öğrencilerin yeni dijital dünyada ihtiyaçları olan becerileri kazanmalarını ve lise yıllarından itibaren geleceğe daha güçlü şekilde hazırlanmalarını sağladığımız kariyer odaklı Beceri ve Yetkinlik Geliştirme Eğitim Programları tasarlıyoruz.

Microsoft Education tarafından 21. Yüzyıl Becerileri kapsamında Yenilikçi Eğitim Modeli olarak kabul edilen, 6 üniversitede 20 kişilik akademik uzmanın olumlu görüş bildirdiği, K12 Akademi Öğrenme ve Gelişim uzmanları tarafından hazırlanan Kariyer Yönetimi ve Beceri Geliştirme Eğitim Programı kapsamında, öğrenciler iş dünyasının en çok talep ettiği becerileri kazanıyor ve bu program GECC
tarafından sertifikalandırılıyor.

Kariyer ve Gelişim Programı-03.jpg
Kariyer ve Gelişim Programı-04.jpg
Kariyer ve Gelişim Programı-05.jpg
Kariyer ve Gelişim Programı-06.jpg
Kariyer ve Gelişim Programı-07.jpg
Kariyer ve Gelişim Programı-08.jpg
bottom of page