top of page

SEMİNER PROGRAMLARI

Kariyer Yönetimi ve Beceri Geliştirme Farkındalığı Neden Önemli ve Gerekli?

Lise öğrencileri yüksek akademik başarılarla mezun olarak üniversite ve sonrası en çok ihtiyaçları olan beceri ve yetkinlikleri edinmeden mesleğe ve iş dünyasına giriş yapıyorlar. Hususen pandemi sürecinden etkilenen öğrenciler de bu becerilerden yoksun bir şekilde lise eğitimini sürdürmekteler.

Öğrencilerin kişisel keşif sağlayarak daha güvenli ve güçlü bir kariyer yönetimi yapmaları için yüksek farkındalık ve güçlü içsel motivasyon oluşturacak ilham verici konuşmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Öğrencilerin gelecekle ve geleceğin iş kültürüyle güçlü bir bağ kurmalarını, yeni dijital çağda mutlu ve başarılı olmayı sağlayan becerileri kazanmalarını ve kariyer yönetimi yapmalarını sağlayan iş dünyasına erken hazırlık yapmaları önemlidir.

Bir diplomanın yetersiz olduğu, beceri ve yetkinliklerin çok daha önem kazandığı iş dünyasının yeni dinamikleri, öğrencilerin belirsizlikle başa çıkmasına ve geleceğe daha güçlü şekilde hazırlanmalarına engel olmaktadır.

K12 Akademi olarak gerçekleştirdiğimiz "Design Your Future" Geleceğini Tasarla seminerleri ile öğrencilerin kendi yaşamlarında önemli bir farkındalık sağlamaları ve kariyerlerini yönetmelerini destekleyici ilham verici etkinlikleri okulunuzda gerçekleştirmek üzere okulunuzun öğrencileriyle bir araya geliyoruz.

Uluslararası Belgeli Seminerler -1.jpg
Uluslararası Belgeli Seminerler -2.jpg
Uluslararası Belgeli Seminerler -3.jpg
bottom of page